|
1
2
3
4
5
6
7
8
|
|
|

noortje97 (alleen prive ontvangst)
|
Ik ben noortje een verzorgde limburgse meid. ik heb bruin kort haar, bruine ogen, ik weeg 60kg, heb een sportief lichaam, heb cup c85. bij mij gebeurt alles met respect en hygiëne. dus verzorgde mannen zijn welkom. van druggebruikers en alcohol verslaafden hou ik niet dus deze zijjn ook niet welkom.
|
Klik hier voor meer details en de contactinformatie van noortje97
|
|
|
|
|
|
|

Nora (alleen prive ontvangst)
|
Ik hou van lekker condoomloos pijpen en je mag klaarkomen in m\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\'n mond (ik slik alles door). Neuken doe ik met condoom en dit zowel in mijn nauwe kutje als in mijn strakke kontje. Steeds op voorhand bellen voor een afspraak (1 uurtje is voldoende). Mogelijkheid tot douchen of opfrissen voor- en achteraf.
|
Klik hier voor meer details en de contactinformatie van Nora
|
|
|
|
|
|
|

madison (alleen prive ontvangst)
|
Op zoek naar totale ontspanning… de dagelijkse stress vergeten… Heerlijke vrijpartij of lekkere massage… Onze dames zijn er om u deze te bezorgen. Echte Girl Friend Experience verzekerd. Onze kamers zijn klassevol en romantisch ingericht, hygiëne en discretie wordt geboden en gevraagd. Zeer discrete inkom, en grote discrete parking.
|
Klik hier voor meer details en de contactinformatie van madison
|
|
|
|
1
2
3
4
5
6
7
8
|
|